Ihmiset

Staart
  • Ajatus ei ole tärkein  teot ratkaisevat.

    Pia Siukosaari

    asiakkuusjohtaja, Helsinki

    040 510 45 05, pia.siukosaari@staart.fi
  • It always seems impossible until it's done.

    Niina Arponen

    asiakkuusjohtaja, Pori

    045 887 4875, niina.arponen@staart.fi
  • Tie tulee tutuksi kävelemällä, työt niitä tekemällä.

    Jussi Pohjola

    operatiivinen johtaja, Pori

    050 505 4679, jussi.pohjola@staart.fi
  • Ship is safest at the harbour, but that's not where it's ment to be.

    Juuso Kemi

    suunnittelujohtaja, Helsinki

    juuso.kemi@staart.fi
  • Mitä kylvää, sitä niittää.

    Tanja Hovi

    sisällöntuottaja, Pori

    040 833 7055, tanja.hovi@staart.fi
  • Ei ole ongelmia, vaan haasteita.

    Marika Mykrä

    sovellussuunnittelija, Pori

    marika.mykra@staart.fi
  • Badabim, badabum.

    Anssi Koskinen

    art director, Pori

    anssi.koskinen@staart.fi
  • “Ihanaa, saatana.”

    Jonne-Pekka Stenroos

    art director, Pori

    jonne-pekka.stenroos@staart.fi
  • Only sheep need a leader.

    Henrik Wetterstrand

    Copywriter / konseptisuunnittelija, Helsinki

    henrik.wetterstrand@staart.fi
  • Ei saa jäädä tuleen makaamaan!

    Peter Virtanen

    sovellussuunnittelija, Pori

    peter.virtanen@staart.fi
  • Don't dream it, be it.

    Annika Tenho

    Tuotanto-AD, Helsinki

    040 5125 023, annika.tenho@staart.fi
  • Kenellä olutta, sillä ystäviä.

    Juho Saine

    ad-assistentti, Pori

    juho.saine@staart.fi
  • My Spider-sense is tingling.

    Veli-Matti Lahdenniemi

    ad-assistentti, Pori

    veli-matti.lahdenniemi@staart.fi
  • I solemnly swear that I am up to no good.

    Mirjam Juvonen

    projektiassistentti, Helsinki

    050 591 5834, mirjam.juvonen@staart.fi
  • Parempi myöhään kuin ei milloinkaan.

    Juha Laitinen

    toimitusjohtaja,

    050 649 24, juha.laitinen@staart.fi
  • Dig deep enough and you'll get to the hot stuff.

    Teemu Markkanen

    Strategi, Pori

    teemu.markkanen@staart.fi
  • Jos elät hetkessä, olet aina myöhässä.

    Iiro Niemi

    sovellussuunnittelija, Pori

    iiro.niemi@staart.fi

Staart Oy, HELSINKI
Fredrikinkatu 42, 6. krs
00100 HELSINKI
Google Maps kartta »

Staart Oy, PORI
Yrjönkatu 3
28100 PORI
Google Maps kartta »

p.  010 666 3040
@ asiakaspalvelu@staart.fi 

Menestyjäyritys 2013

© 2014 Staart. All Rights Reserved.